روش‌های ارسال - دانش دیجیتال

■  پست پیشتاز

قابل ارسال به تمام نقاط کشور ارسال رایگان برای سفارش های بیشتر از پانصد هزار تومان | و برای سفارش های کمتر از پانصد هزار تومان هزینه ثابت بیست هزار تومان به مبلغ سفارش اضافه خواهد شد.

 

■  تیپاکس

(توجه: ارسال سفارش با تیپاکس رایگان نیست! تمام هزینه ارسال بصورت پسکرایه از مشتری دریافت میشود)

از سریعترین و بهترین روش‌ها برای دریافت کالا | قابل ارسال به تمام نقاط تحت پوشش تیپاکس در کشور | هزینه ارسال توسط شرکت کالا رسان تیپاکس و بر اساس وزن و حجم و مسافت محاسبه و در هنگام تحویل بصورت پسکرایه از خریدار دریافت میگردد. شما میتوانید با انتخاب روش پست سفارشی یا پیشتاز در هزینه حمل صرفه جویی کنید.
 
● در حال حاضر  این شهرها تحت پوشش تیپاکس هستند: https://tipaxco.com/location
 
 

■  چاپار

(توجه: ارسال سفارش با چاپار رایگان نیست! تمام هزینه ارسال بصورت پسکرایه از مشتری دریافت میشود)

از سریعترین و بهترین روش‌ها برای دریافت کالا | قابل ارسال به تمام نقاط تحت پوشش چاپار در کشور | هزینه ارسال توسط شرکت کالا رسان چاپار و بر اساس وزن و حجم و مسافت محاسبه و در هنگام تحویل بصورت پسکرایه از خریدار دریافت میگردد. شما میتوانید با انتخاب روش پست سفارشی یا پیشتاز در هزینه حمل صرفه جویی کنید.
 
● در حال حاضر  این شهرها تحت پوشش چاپار هستند: https://chaparnet.com/agents
 
 
 
■  تاکسی سرویس
 
فقط برای شهر گچساران ارسال رایگان برای سفارش های بیش از پانصد هزار تومان | برای سفارش های کمتر از پانصد هزار تومان هزینه ثابت ده هزار تومان به فاکتور اضافه خواهد شد. ارسال با تاکسی سرویس در ساعات کاری شعبه مرکزی فروشگاه اینترنتی دانش دیجیتال صورت می پذیرد و سفارشها از یک ساعت تا حداکثر ۲۴ ساعت پس از سفارش به دست شما خواهد رسید.
 
در این روش ارسال
سرویس پرداخت در محل برقرار است
(تسویه سفارش در هنگام تحویل کالا)
 
 

■  مراجعه حضوری به فروشگاه مرکزی

فقط برای شهرستان گچساران در صورت انتخاب این روش تحویل هیچ هزینه ای بابت ارسال کالا به فاکتور اضافه نمی‌شود | خریدار باید حداکثر ظرف مدت هفت روز جهت دریافت سفارش به فروشگاه مرکزی مراجعه کند. زمان دریافت سفارش بصورت حضوری: صبح 9:30 تا 12:30 | عصر 18 تا 20:00
آدرس فروشگاه مرکزی دانش دیجیتال: گچساران - ابتدای خیابان بلادیان - مجتمع دانش
 
در این روش ارسال
سرویس پرداخت در محل برقرار است
(تسویه سفارش در هنگام تحویل کالا)
 
 
تماس با واحد فروش دانش دیجیتال
07432226139  |  07432227611

در همه روش های ارسال، تحویل گیرنده سفارش باید هنگام دریافت کالا کارت شناسایی معتبر همراه داشته باشد